top of page
O nas
IMG_6699.JPG

o nas

Krzysztof i Kamil Krzemień - ojciec i syn, którzy z miłości do motocykli stworzyli pierwsze w Polsce miejsce, gdzie można szkolić się na małych motocyklach typu Kayo czy Pitbike. 

 

Kamil - zawodowy motocyklista, który swoje początki zaczynał w Hiszpańskiej szkole KSB, a teraz startuje w mistrzostwach świata i osiąga coraz to większe sukcesy, ciągle się rozwija oraz przekazuje całą swoją wiedzę uczestnikom treningów. 

Jazdę na motocyklach o małych pojemnościach można traktować jako narzędzie treningowe dla osób początkujących oraz doświadczonych motocyklistów, w każdym przedziale wiekowym.
Jest to przede wszystkim ogrom zabawy i wbrew pozorom dający niezły wycisk wysiłek.
Trening bardzo dobrze przenosi się na jazdę dużym motocyklem, gdzie przy okazji można wyszaleć się w bezpiecznych warunkach.

Na placu znajduje się wiele różnych ćwiczeń, o różnym poziomie trudności.
Ćwiczenia dostosowane są zarówno dla dzieci, początkujących, jak i profesjonalnych zawodników.

Najmłodsi mogą wypożyczyć tu kombinezony, buty, kaski i rękawiczki - dzięki czemu rodzice nie muszą inwestować w ubiór, zanim dziecko wyrazi chęć do dalszych treningów i jazdy na motocyklach. 

 

Nie ma to znaczenia czy masz doświadczenie - znajdziesz tu specjalne sprzęty i odpowiednie podejście, dzięki którym nauczymy Cię jazdy od zera! Jeżeli jesteś zawodnikiem - również zapraszamy sprawdzić swoje umiejętności a gwarantujemy, że zaskoczymy Cię i wyniesiesz bagaż nowych doświadczeń.

 
Do zobaczenia na placu!

bottom of page